Jepet për qera, Ambient Biznesi.

  • 1.000€
, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
qera
, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
  • 1.000€

Details

  • Price: 1.000€
  • Size: 1000 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0697017107

Description

Jepet për qera, Ambient Biznesi.
Vendndodhja: Rruga e Dibrës, Tiranë.

Specifikat:
-Sipërfaqe totale: 1000 m2.
-Kati: 0 & 1.

Organizimi:
-Open space.
-Organizimi 2 kate (0 & 1)

Avantazhe:
-Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.
-Fasadë e ventiluar.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

CMIMI 10.000 EURO

  • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
  • Joniada