JEPET PARUKERI ME QERA TEK RRUGA IRFAN TOMINI

 • 750€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
qera
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 55 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Ambjent Biznesi ( Parukeri) me qera prane pallatit me shigjeta, Rruga Irfan Tomini. Ambjenti ka nje siperfaqe 55m2 dhe ndodhet ne katin perdhe. Ambjenti ndodhet brenda ne lagje. Ambjenti eshte i gatshem per parukeri, me nje investim te brendshem 30.000euro. Ambjenti ka edhe nje tualet brenda.
JEPET ME QERA PER 750 EURO NE MUAJ
Kodi EF-200

 • Address Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare