JEPET ME QIRA: Super Apartament 2+1/zona: MOZAIKU TIRANES

  • 700€
,

Details

  • Price: 700€
  • Size: 95 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0672062729

Description

JEPET ME QIRA: Super Apartament 2+1/zona: MOZAIKU TIRANES📍
▪︎ Apartamenti ndodhet në kt e VI-banim, pallat i ri me ashensor, administrim & mirëmbajtje, sipërfaqe 95 m², pranë Sigurimeve Shoqërore.
▪︎ I organizuar në sallon ndenje & ambjent gatimi më vehte, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete, 1 ballkon.
▪︎ Arredim bashkëkohor, çdo ambjent me kondicioner, pamje e lirë, hapësira të bollshme dhe plot dritë.
▪︎ Çmim qira : 700 € / muaj
▪︎ Për më shumë informacion kontaktoni :
▪︎ Cel: 067 2062729
▪︎ info@imobiliareprime.com

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
  • Imobiliare Prime Agency