JEPET ME QIRA SHTEPI 1 KATESHE NE DURRES!

 • 290€
, spitall

Details

 • Price: 290€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament, shtepi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0682000416

Features

Description

Ky akomodim i shkëlqyer ndodhet në një zonë strategjike ne spitall. Shtëpia përfshin dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, dy banjo, një verandë dhe një depo. Shtëpia ka gjithashtu një oborr të madh me hapësirë parkimi për dy makinat. E kompletuar me të gjitha përparësitë, kjo shtëpi ofron gjithçka që ju nevojitet, duke përfshirë mobilje dhe pajisje elektroshtëpie. Për më shumë informacion ose për të organizuar një vizitë, ju lutemi na kontaktoni!

 • Address spitall
 • City Durres

Contact Information

View Listings
emiljanoc21
 • emiljanoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
emiljanoc21
 • emiljanoc21