JEPET ME QIRA KAPANON , FLLAKE , DURRES

  • 14.700€
, Fllakë, Durazzo, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
qera
, Fllakë, Durazzo, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
  • 14.700€

Details

  • Price: 14.700€
  • Size: 7900 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0697017107

Description

Jepet me qera, Kapanon.
Vendndodhja: Pozicionuar në Autostradën Tiranë-Durrës, Fllakë (9.5 km nga porti i durrësit, 38 km nga qendra e tiranës)

Detaje për Zonën:
-Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi duke përfshirë : fabrika, fasoneri, magazinim inertesh, materiale ndërtimi, kapanone me linja të ndryshme prodhimi, ambjente të tjera biznesi.
-Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
-Ofron standartet më të larta në ndërtim dhe akses në aksin kryesor ndërqytetas autostradën Tiranë Durrës.
-Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik .

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe trualli 12500 m2.
-Sipërfaqe ndërtimi 7900 m2 nga te cilat 900m2 jane ambiente Zyrash te organizuar ne 3 kate dhe 7000m2 kapanon open space si dhe 5500m2 rruge kalimi trajlerash dhe ambiente te jashtme parkimi.
-Viti i ndërtimit 2022.
-Hapsira të dedikuara parkimi.

Organizimi:
Open Space.

Avantazhe:
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

CMIMI 14.700 EURO

  • Address Fllakë, Durazzo, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
  • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
  • Joniada