JEPET ME QIRA APARTAMENT LUKSOZ 2+1 ME POST PARKIMI PRANË KOPSHTIT BOTANIK TEK XHAMIA,TIRANË!

 • 850€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, KOPSHTIT BOTANIK TEK XHAMIA
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, KOPSHTIT BOTANIK TEK XHAMIA
 • 850€

Details

 • Price: 850€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355686003001

Description

Ky apartament i rehatshëm dhe i përshtatshëm 2+1 për qira në zonën prestigjioze të Kopshtit Botanik tek Xhamia në Tiranë, është i përshtatshëm për çiftin ose familjen e re.

Detaje të pronës:
Sipërfaqe totale: 150m2
Ndodhet në katin e 2-të

Organizimi përfshin:
Një sallon të hapur me kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
1 Ballkon
1 Post parkimi

Cilësitë shtesë përfshijnë:
Apartamenti është mobiluar me shije nga arkitektët.
Ka një planimetri të rregullt dhe nuk është banuar më parë.
Ndodhet në një nga zonat më elitare të Tiranës.

Çmimi i qerasë është 850€ në muaj!
Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë, na kontaktoni!

 • Address KOPSHTIT BOTANIK TEK XHAMIA
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Ozon
 • Ozon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Ozon
 • Ozon