JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE QENDER!

 • 1.200€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, 9 Katëshet, Rruga Ismail Ndroqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, 9 Katëshet, Rruga Ismail Ndroqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Jepet me qira apartament 3+1+2+1 ballkon  ne qender ,pas 9 katsheve.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.

Jepet me qira i mobiluar totalisht sic eshte ne foto.

Siperfaqe totale 150m2.

Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone mund te me kontaktoni.

 • Address 9 Katëshet, Rruga Ismail Ndroqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate