Jepet me qira apartament 2+1+2 me post parkimi prane Bulevardit Deshmoret e Kombit

 • 1.200€
, Rruga Dervish Hatixhe, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
qera
, Rruga Dervish Hatixhe, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Jepet me qira super apartament 2+1 ne rrugen Dervish Hatixhe.
Ne katin e 8 te nje pallati te ndertuar ne vitin 2022.
Ka te perfshire ne cmim nje post parkimi ne katin -1 te godines.
Siperfaqe 103 m2.
Apartamenti ka mobilim modern dhe pamje fantastike nga Bulevardi Deshmoret e Kombit.
Cmimi 1400 euro.
Preferohen kliente me kontrate minimalisht 1 vjecare.

Per me shume informacion ose vizite ne prone me kontaktoni!

R
 • Address Rruga Dervish Hatixhe, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate