Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Liqeni i Thatë, FZ Konstruksion!

 • 500€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355686003010

Description

♦Informacione mbi pronën:
Sipërfaqe totale e apartamentit: 92 m²

♦Përmbajtja e ambientit:
•Sallon
•Kuzhinë
•Dy Dhoma gjumi
•Një Tualet
•Një Ballkon

♦Cilësime të tjera:
•Apartamenti ndodhet në një nga Rezidencat më të kërkuara të zonës.
•Ështe arreduar në mënyrë moderne dhe cilësore.

*Çmimi : 500€
♦Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

 • Address Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Ozon
 • Ozon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Ozon
 • Ozon