JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË YZBERISHT TIRANË

 • 300€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
qera
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0688000969

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË YZBERISHT TIRANË

 

📐Sipërfaqja totale: 80 m ²

📍Vendndodhja: Yzberisht , Rruga 3 Deshmorët , Tiranë

🏷️Çmimi: 300 euro / muaj

 

📌Apartamenti organizohet nga korridori I cili ben shpërndarjen në 2 në dhomat e gjumit , më pas ne ambientin e ndenjes + gatimit me dalje në ballkon dhe tualetin e përbashkët.

 

🚪Tipologjia 2+1

1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi

2 Dhomë gjumi

1 Ballkon

1 Korridor

1 Tualet

 

📌Apartamenti ndodhet në katin e 8-të banimit në një pallat të ri me ashensor

Zona në të cilen ndodhet apartamenti ështe një zone goxha e kërkuar për një jetese komode dhe të qetë.

Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë në Unazën e Re, me autostradën Tiranë-Elbasan, autostradën Tiranë- Durrës dhe është vetem 15 minuta larg qendrës së Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

 

🤳Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

📱0688000969

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta