Jepet me qira apartament 2+1

  • 500€
, Kopeshti zoologjik

Details

  • Price: 500€
  • Size: 70 m²
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692546433

Description

EPET ME QIRA APARTAMENT 2+1
📍Kopshti zologjik
(Afer me hotel unik)

📐 Sip 70 m2

ORGANIZOHET:
Sallon dhe Kuzhine!
🛏 2 dhoma gjumi
🚾 1 tualet

Apartamenti eshte i mire mobiluar!
💸Cmimi 500€/muaj

  • Address Kopeshti zoologjik
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Jolanda
  • Jolanda

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Jolanda
  • Jolanda