JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL , TEK PETRO NINI,TIRANË

 • 2.100€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 2.100€

Details

 • Price: 2.100€
 • Size: 174 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL , TEK PETRO NINI,TIRANË

 

ÇMIMI: 2100 Euro Neto /Muaj

SIPËRFAQE : 173.8 m2

VENDODHJA: Rruga Sami Frashëri

 

Ambienti  ndodhet në rrugë kryesore , në katin e 2- të një objekti , është njësi komerciale  dhe disponon çertifikatë pronësie .

 

Organizohet nga një open space prej 120 m2 dhe dy ambjente të tjera secila nga 54 m2 . Hyrja e ambientit është nga rruga kryesore me ashensor ose shkallë . Ambienti është i mirë investuar , disponon sistem qendror ftohje/ ngrohje ,ndricim shumë të mirë .  Dy fasada te ambientit janë me fasadë xhami gjë që bën te mundur një reklamim mjaft të mirë nga rruga .

Ambienti është i modelueshëm 4 deri ne 5 zyra , ka qen universitet mund të përdoret si show-room , zyra, institucion etj

 

Për më shumë detaje na kontaktoni !

0697032241

 • Address Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta