JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RRUGA E KAVAJËS, TIRANË

 • 14.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 14.000€

Details

 • Price: 14.000€
 • Size: 1731 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355688000969

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RRUGA E KAVAJËS, TIRANË

Ambientet organizohen në 3 kate hapësirë për shfrytëzim dhe një katë parkimi nën tokë.

Sipërfaqja e katit nën tokë është 690 m2,me shkallë dhe dalje nga rruga kryesore, lidhet me katin përdhe ,katin e parë, katin e dytë me shkallë dhe ashensor.

Ambient i përshtatshëm për zyra,magazin etj.
Çmimi qirasë 5 euro/ m2 bruto.

Organizimi i katit përdhe(zero): Sipërfaqja 137 m2 dhe lartësia 5 m. Dalje në rrugë kryesore dhe hyrja e pallatit lidhet me dy katet e tjerë me shkallë dhe ashensor.
Cmimi qirasë 20 euro/ m2 bruto
Kati i pare ka sipërfaqe 452 m2, lartësi 5 m.
Çmimi i qirasë: 10 euro/ m2 bruto
Kati i dytë ka sipërfaqe 452 m2, lartësi 5 m.
Cmimi i qirasë: 8 euro/ m2 bruto
Plani/metria e katit të parë dhe katit të dytë janë njësoj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në prone, na kontaktoni!

Kontakt:
+355688000969

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta