JEPET ME QERA ZYRE 95M2 700 EURO KOMUNA E PARISIT

 • 700€
5 Komuna Parisit / Kristal Center,

Details

 • Price: 700€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET ZYRE ME QERA
◻3+1
📍 KOMUNA E PARISIT
📐95.5 M2
⬆ KATI 2 , BUZE RRUGES KRYESORE
🏙 PALLAT EGZSITUES

I PERSHTATSHEM PER ZYRA DHE BANIM

CMIMI TOTAL : 700€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS