JEPET ME QERA ZYRE 300M2 250 EURO TE 21 DHJETORI

 • 2.500€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori,

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 300 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 3
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET ZYRE ME QERA
◻OPEN SPACE ME MUNDESI NDARJE,
      3 TUALETE
📐300M2
   BOSH
    3.3M E LARTE
📍RRUGA ”KONGRESI I LUSHNJES”
PRAN HOTEL ”MONDIAL”
📈KATI 0
ME TERMOIZOLIM DHE SISTEM KONDICIONIMI
CMIMI: 2500€
PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS