JEPET ME QERA ZYRE 120M2 600 EURO MYSLYM SHYRI

 • 600€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise,

Details

 • Price: 600€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA
◻3+1+2 TUALETE
📍RRUGA NIKOLLA LENA
MIDIS MYSLYM SHYRIT DHE RRUGES SE KAVAJES
📐 121M2
📈KATI 0

PALLAT EKZISTUES PA ASHENSOR

CMIMI : 600€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI : 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS