JEPET ME QERA VILE 3 KATESHE 390M2 1900 EURO RRUGA FORTUZI QENDER

 • 1.900€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza,

Details

 • Price: 1.900€
 • Size: 390 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET VILE ME QERA
⚪ BOSH
⚪2 TUALETE
📍 QENDER , RRUGA FORTUZI PRANE KOMISARIAT NR3
📐390M2
⬆ VILE 3 KATESHE
🏙 E ORGANIZUAR NE 3 HYRJE 1+1 , 2 TUALETE 1 NE KATIN E 1 DHE 1TUALET NE KATIN E 2, 260 M2 NDERTIM , 130M2 OBORR ME 3 POSTE PARKIMI , I PERSHTATSHEM PER BIZNES PRIVAT ZYRA ETJ.

CMIMI 1900 EURO

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T03

Address

 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS