Jepet me qera shtëpi private pranë Brrylit, Rruga ‘’Arkitekt Kasemi’’.

 • 500€
, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
qera
, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Jepet me qera shtëpi private pranë Brrylit, Rruga ‘’Arkitekt Kasemi’’.

Shtëpia është 1 katëshe me sipërfaqe 100 m2, disponon dhe oborr te vogël. Është totalisht e rikontruktuar dhe e pajisur me cdo gjë të re. Organizohet në sallon ndenje, kuzhinë,  dhome gjumi, tualet. Disponon dhe një post parkimi në ambjentet jashtë. Cmimi 500 euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na konatktoni!

+355682070045

 • Address Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting