JEPET ME QERA LOKAL 220M2 RR SAMI FRASHERI BLLOK

 • 2.000€
5 Blloku,

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 220 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: Lokal bar-resorant
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET BAR KAFE ME QERA
◻ 100 m2 HAPSIRE E BRENDSHME , 120 m2 VERANDE E INVESTUAR.
2 TUALETE
📍 PRANE SHESHIT WILLSON
📐 220M2 TOTAL
⬆ KATI 0
🏙 TOTALISHT E INVESTUAR DHE R KOMPLETUAR GATI PER PUNE

CMIMI 200.000 LEKE TE REJA NETO

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS