JEPET ME QERA LOKAL 110M2+200M2 VERANDE 1700 EURO DELIJORGJI

 • 1.700€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji,

Details

 • Price: 1.700€
 • Size: 110 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET LOKAL ME QERA
📍KOMPLEKSI ”DELIJORGJI”
📐 SIP E BRENDSHME 80M2
      +30M2 DUBLEX
       SIP JASHTME 200M2+ 1 GARAZHD I MBYLLUR 20 M2
  I KOMPLETUAR
⬆ KATI 0
JEPET PER LOKAL DHE CDO LLOJ BIZNESI
AMBJENTI ESHTE ME FASAD XHAMI
CMIMI: 1700€
PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS