JEPET ME QERA DYQAN NE RRUGEN MUHAMET GJOLLESHA

 • 1.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 29 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet dyqan me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha. Dyqani ka nje siperfaqe 29m2 dhe ndodhet ne katin 0 buze rruge. Dyqani brenda ka nje tualet. Ai mund te perdoret per dyqan rrobash, kinkalerie, zyra noterie e avokatie etj. Dyqani para ka nje fasad xhami per rreklam etj. Ai eshte bosh i pa mobiluar.
JEPET ME QERA PER 100.000 LEKE NE MUAJ
Kodi S-200, EG-200

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare