JEPET ME QERA DYQAN KATI 0 STADIUMI DINAMO

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson,

Details

  • Size: 100 m²
  • Room: 1
  • Bathroom: 1
  • Type: dyqan
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA OPEN SPACE
📍STADIUMI DINAMO
📐100 M2 TOTAL
📄ME HIPOTEK
⬆KATI 0
🏙I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI
TOTALISHT I IVESTUAR DHE FASADE XHAMI
CMIMI : 2500€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI: T01

Address

  • City Tirane
  • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
  • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
  • Trinom.BRS