JEPET ME QERA DYQAN 16M2 500 EURO BUZE RRUGE RR FORTUZI

 • 500€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza,

Details

 • Price: 500€
 • Size: 16 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA
📍RRUGA FORTUZI
MIDIS RRUGES SE DURRESIT DHE MINE PEZES
📐 16M2
📈KATI 0
Me FASAD XHAMI
BUZE RRUGE

CMIMI : 500 €

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI : 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS