Jepet me qera apartament tek Rruga e Kavajës, Tiranë, Qendra G-Kam.

 • 599€
, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
qera
, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • 599€

Details

 • Price: 599€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0682055050

Description

Jepet me qera apartament tek Rruga e Kavajës, Tiranë, Qendra G-Kam.

Apartamenti ka sipërfaqe 87 m2 dhe është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet. Është totalisht i investuar dhe i mobiluar. Ndodhet në katin e tetë. Mund të jepet dhe per zyre. Cmimi 600 euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

+355682055050

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting