JEPET ME QERA APARTAMENT PER BANIM OSE ZYRA 1+1 600 EURO RRUGA E KAVAJES

 • 600€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori,

Details

 • Price: 600€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA PER ZYRE DHE BANIM
◻1+1
1 TUALET
⚪ BOSH
📍RRUGA E KAVAJES
KISHA KATOLIKE
📐 50M2
📈KATI 2
PALLAT I RI i 2023
ME ASHENSOR
📄ME CERTIFIKAT PRONESIE

HERA E PARE QE JEPET ME QERA

CMIMI :600€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI : 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS