JEPET ME QERA APARTAMENT PER BANIM OSE PER ZYRA RRUGA E KAVAJES

 • 800€
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA PER BANIM DHE ZYRE
◻1+1
📍RRUGA E KAVAJES
PRAN KISHES KATOLIKE
📐50M2
⬆ KATI 2
🏙 PALLAT I RI I 2023-shit

CMIMI 800€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS