Jepet me qera Apartament 3+1+3 Poste Parkimi, Vila Forest, Liqeni i thatë.

  • 1.800€
,

Details

  • Price: 1.800€
  • Size: 150 m²
  • Rooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Kati: 1
  • Mob / Tel: 0697017107

Description

Jepet me qera Apartament 3+1+3 Poste Parkimi, Vila Forest, Liqeni i thatë.

Sipërfaqe 150m2.
Kati 1.
Totalisht i investuar.
Komunitet i zgjedhur.
Siguri maksimale për rezidentët.
Hapësira të gjelbërta.

Organizimi i apartamentit:

Ambienti ndenjes dhe gatimit!
3 Dhoma Gjumi.
2 Tualete.
Ballkon.
Gardërobë.
3 Poste Parkimi.

Çmimi 1 800 Euro/Muaj.

Address

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
  • Joniada