JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 800 EURO PAZARI I RI

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada,

Details

 • Size: 90 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
– 3+1 1 E MOBILUAR DHE E RESTAURUAR TOTALISHT
📍 PAZARI I RI TREGU BICIKLETAVE
📐 90 m2 NETO
⬆ KATI 2
🏙 PALLAT EKZITUES
☀ NGROHJE FTOHJE

CMIMI 800 EUR0 i DISKUTUESHEM

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS