JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 500 EURO SELITE

 • 500€
5 Selite / Kodra e Diellit,

Details

 • Price: 500€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET SHTEPI NE VILE ME QERA
◻3+1 I MOBILUAR
◻1 TUALET
📍SELITE , RRUGA GJIN GJERGJI
📐 150M2
⬆ KATI 3
🏙VILE 3 KATESHE , ME KONDICIONER, DHE OXHAK

CMIMI: 500€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T03

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS