JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 550 EURO KINOSTUDIO

 • 550€
4 Kinostudio / Porcelan,

Details

 • Price: 550€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTMENT ME QERA
⏺2+1
2 TUALETE
⚪ MOBILIM MODERN
📍ISH MOLLA, KINOSTUDIO
📐103M2
⬆ KATI 10
🏙PALLAT I RI VITIT 2022

APARTAMENTI PERMBAN TE GJITHA MOBILJET , ELEKTROSHTEPIAKET E REJA ,LAVATRICE DHE THARESE DHE ME SISTEM KONDICIONIMI QENDROR

CMIMI 550€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS