JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 2000 EURO LIQENI I THATE

 • 2.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik,

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
◻2+1+2 TUALETE
📍LIQENI THAT
PRAN RESTORANT ”UNICO”
📐 120M2
⬆ KATI 9 I PARAFUNDIT
🏙PALLAT ME ASHENSOR
SISTEM TERMOIZOLIM TERMIK DHE AKUSTIK, VETRATA TRIPLEX ME AZOT TAVANE TE VARURA
-KONDICIONER DAKINI DHE KALDAJA
-ELEKTROSHTEPIAKE MIELE
-ONYX
-KAMERA SIGURIE
-KASAFORTE

CMIMI: 2000€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS