JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+1 NE BLLOK, RRUGA SAMI FRASHERI

 • 1.100€
5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 1.100€

Details

 • Price: 1.100€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet me Qera Apartament 2+1+1 ne Bllok tek rruga Sami Frasheri. Apartamenti ka nje siperfaqe 100m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor
Apartamenti ka orjentim lindje. Ai eshte i mobiluar dhe i perbere nga nje soxhorno bashk me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet e nje ballkon.
JEPET ME QERA PER 1100 EURO.
Kodi S-200

 • Address Rruga Sami Frashëri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare