JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+ POST PARKIMI

8 Selvia / Rr. e Dibres,

Details

 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 APARTAMRNT ME QERA PER ZYRA DHE BANIM
◽ 2+1+ POST PARKIMI
📍RRUGA E DIBRES
KOMPLEKSI ”ARLIS”
📐 90M2
⬆ KATI 9 ME ASHENSOR
🏙 PALLAT I RI ME ASHENSOR

CMIMI 600€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :DD2

Address

 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS