JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+ POST PARKIMI KOMUNA E PARISIT

 • 700€
5 Komuna Parisit / Kristal Center,

Details

 • Price: 700€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
◽ 2+1+ POST PARKIMI
📍 KOMUNA E PARISIT KIKA 2
📐 100 m2
⬆ KATI 5
🏙 PALLAT ME 2 ASHENSOR
PJESERISHT E MOBILUAR ME GUZHINE DHE ELEKTROSHTEPIAKE

CMIMI 700 EURO

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS