JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 +POST PARKIMI 600 EURO RRUGA 5 MAJI

 • 600€
8 Concord Center / 5 Maji,

Details

 • Price: 600€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET ME QERA APARTAMENT RRUGA 5 MAJI
◻2+1
📍RRUGA 5 MAJI
📐 100 M2
⬆ KATI 4
🏙 PALLAT I RI ME ASHENSOR
I MOBILUAR DHE I INVESTUAR TOTALISHT
DISPONON POST PARKIMI

CMIMI 600 €

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS