JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 850 EURO BLLOKU PETRO NINI

 • 850€
5 Blloku,

Details

 • Price: 850€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
◽ 2+1 ME 1 TUALET
📍 RRUGA SAMI FRASHERI , PRANE PETRO NINIT
📐 85 M2 NETO
⬆ KATI 7
🏙PALLAT I RI ME ASHENSOR
📄ME HIPOTEK
E RESTAURUAR DHE E MOBILUAR

CMIMI: 850€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS