JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 800 EURO RRUGA E KAVAJES

 • 800€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori,

Details

 • Price: 800€
 • Size: 22 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
◻2+1+ 2 TUALETE
BOSH
📍RRUGA E KAVAJES
PRAN KISHES KATOLIKE
📐115M2
⬆ KATI 3
🏙 PALLAT I RI ME ASHENSOR

I PERSHTATSHEM PER BANIM DHE ZYRE

CMIMI : 800€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS