JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 700 EURO SHESHI WILLSON

 • 700€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson,

Details

 • Price: 700€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
◽2+1
📍 SHESHI WILLSON
PRAN POSTES NR8
📐 100M2
⬆ KATI 2
🏙PALLAT I RI
     ME ASHENSOR
E SAPO RESTAURUAR DHE E MOBILUAR
PA BANUAR ME PARE
CMIMI: 700€
PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS