JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 700 EURO KODRA E DIELLIT

 • 700€
5 Selite / Kodra e Diellit,

Details

 • Price: 700€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
◽2+1 ME 2 TUALETE
📍 KODRA E DIELLIT , NE KRAH TE NEW YORK
📐 95 M2
⬆ KATI 2
🏙PALLAT I RI I 2024
ME ASHENSOR
E SAPO RESTAURUAR DHE E MOBILUAR , PERFSHIHET EDHE NJE POST PARKIMI I DEDIKUAR

CMIMI: 700€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS