JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 50000 LEKE RRUGA E DIBRES

 • 490€
8 Selvia / Rr. e Dibres,

Details

 • Price: 490€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
◽ 2+1 ,

KORIDOR SHPERNDARES , BALLKON DHE NJE TUALET.
⚪ ESHTE TOTALISHT I RESTAURUAR, DHE I MOBILUAR
📍 RR. E DIBRES , PRANE VILES GOLD
📐92 m2 NETO
⬆ KATI 4 PA ASHENSOR
🏙 PALLAT EKZISTUES, BUZE RRUGES KRYESORE DHE ME PAMJE TE LIRE.

CMIMI: 50.000 LEKE

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS