JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 500 EURO MINE PEZA

 • 500€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza,

Details

 • Price: 500€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
◽ 2+1 I MOBILUAR
📍 RRUGA MINE PEZA , PRANE KMY
📐 90 M2 NETO
⬆ KATI 2 BANIM
🏙 VILE PRIVATE
JEPET ME QERA VETEM PER VAJZA , KERKOHET MUAJI I PARE DHE NJE MUAJ GARANCI

CMIMI: 500€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS