JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 500 EURO ME PAMJE NGA LIQENI KOPSHTI ZOOLOGJIK

 • 500€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve,

Details

 • Price: 500€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET ME QERA APARTAMENT LIQENI I TIRANES
◻ 2+1 + GUZHINE TE VECUAR , VERANDE KEND PALLATI
📍KOPESHTI ZOOLOGJIK BUZE RRUGES KRYESORE ME PAMJE TE LIRE NGA LIQENI
📐110 M2
⬆ KATI I 3
🏙 PALLAT I RI ME ASHENSOR
I MOBILUAR DHE I INVESTUAR TOTALISHT KONDICIONER NE CDO DHOME

CMIMI 500 €

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS