JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 500 EURO KOPSHTI ZOOLOGJIK

 • 500€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik,

Details

 • Price: 500€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
◽ 2+1 AMBJENT GATIMI ME VETE.
⚪ E MOBILUAR TOTALISHT, GUZHINE E RE , SOBE ME PIANUR , LAVASTOVILJE.
📍 RR.LIQENI I THATE , NGJITUR ME KOPESHTIN ZOOLOGJIK
📐120m2
⬆ KATI 3 ME ASHENSOR
🏙 PALLAT I RI , BUZE RRUGES KRYESORE DHE ME PAMJE TE LIRE NGA LIQENI I TIRANES

CMIMI: 500 EURO

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS