JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 400 EURO FRESK

 • 400€
3 Fresku / Linze / Dajt,

Details

 • Price: 400€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTMENT ME QERA
⏺2+1
1 TUALET
⚪ MOBILIM I RI
📍FRESK
QESARAK
📐80M2
⬆ KATI 2
🏙PALLAT ME ASHENSOR

CMIMI 400€ ,I PERFSHIR UJI DHE INTERNETI

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS