JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 100M2 600 EURO MUHAMED GJOLLESHA

 • 600€
7 Blloku Ambasadave / Inxh. Ndertimit,

Details

 • Price: 600€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
◽2+1+ ANEKS + BALLKON
📍21-DHJETORI
RRUGA”MUHAMET GJOLLESHA”
📐 100M2
BOSH
⬆ KATI 2
🏙PALLAT EKZISTUES
PA ASHENSOR
JEPET PER ZYRA DHE BANIM

CMIMI: 600€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 7 Blloku Ambasadave / Inxh. Ndertimit

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS