JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH HEKURUDHA!

 • 230€
, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, Albania
qera
, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, Albania
 • 230€

Details

 • Price: 230€
 • Size: 70 m²
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692570657

Description

Jepet me qera apartament 1+1 ne Plazh Hekurudha.
Organizohet nga dhome ndenje dhe kuzhine, nje dhome gjumi , tualet dhe ballkon.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati 8 katesh 30m larg nga deti.
Jepet per qera afatgjate.
Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni.

 • Address Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, Albania
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
Mimoc21
 • Mimoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Mimoc21
 • Mimoc21