JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 DHE NJE GARSONIERE PER AIR BNB 650 EURO NE QENDER

 • 650€
9 Qender,

Details

 • Price: 650€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPEN ME QERA 1+1 DHE 1 GAZONIERE
◽ 1+1 DHE NJE GAZONIERE
📍 QENDER PRANE KAFE FLORA
📐 40 m2 SECILA
⬆ KATI 2 DHE 3
🏙 PALLAT EKZISTUES

CMIMI 650 EURO TOTAL

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS