JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 700 EURO BARRIKADA

 • 700€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada,

Details

 • Price: 700€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA RRUGA ISA BOLETINI
⚪1+1 TOTALISHT E MOBILUAR
⚪1 TUALET
📍 RRUGA ISA BOLETINI  PRANE BARRIKADAVE
📐60M2
⬆ KATI 4
🏙PALLAT I RI ME  ASHENSOR
HYRJE E RE ARREDIMI RI I PABANUAR ME PARE PREFEROHEN CIFTE DHE FAMILIARE
CMIMI 700 EURO
PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T03

Address

 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS