JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 650 EURO KOPSHTI BOTANIK

 • 650€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik,

Details

 • Price: 650€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
◽ 1+1 , KORIDOR SHPERNDARES , BALLKON DHE NJE TUALET, MOBILIM BASHKEKOHOR DHE I PABANUAR .
📍 KOPESHTI BOTANIK, PAMJE TE LIRE NGA KOPESHTI BOTANIK.
📐75 m2 BRUTO
⬆ KATI 5 ME ASHENSOR
🏙 PALLAT I RI , ADMINISTRIM DHE INTERNET I PERFSHIRE NE CMIM.

CMIMI: 650 EURO

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS