JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 500 EURO RRUGA E KAVAJES PRANE XHAMIS

 • 500€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori,

Details

 • Price: 500€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
📍RRUGA E KAVAJES , PERBALLE XHAMISE , 5 MINUTA NGA QENDRA E TIRANES
◻1+1 AMBJENT GATIMI ME VEHTE , SAPO MOBILUAR DHE PABANUAR ME PARE
📐 60 m2
⬆ KATI 5
🏙 NE PALLAT EKZISTUES

CMIMI : 500€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS